Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/public/sites/www.scoutingregiorotterdam.nl/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/public/sites/www.scoutingregiorotterdam.nl/wp-includes/plugin.php on line 601
Scouting regio Rond de Rotte

Regio Rond de Rotte

Scouting in Rotterdam en omstreken

Nu op Facebook

Scoutinggroepen

Hieronder vind je een overzicht van alle groepen in onze regio.

Groepsnaam Website Plaats
Albert Schweitzer-Rotterdam http://www.asg-rotterdam.nl Rotterdam
Argonauten http://www.argo8.nl/ Rotterdam
Brownsea groep 66 http://www.brownsea.nl Rotterdam
Calandtroep http://www.calandtroep.com Rotterdam
Cornelis Trompgroep http://www.cornelistrompgroep.nl Rotterdam
De IJsselgroep http://www.waterscouting-deijssel.nl Nieuwerkerk aan den IJssel
De Ruyter Groep 55 http://www.scoutingderuyter.nl/ Rotterdam
De Spoorzoekers http://www.spoorzoekers.com/ Rotterdam
Dorus Rijkers Nesselande http://www.dorusrijkersnesselande.nl Rotterdam
Dr. John Mottgroep http://www.johnmott.nl Rotterdam
Florence Nightingale http://www.florence-nightingale.nl Rotterdam
Hendrik van Halewijn http://www.hendrikvanhalewijn.nl Capelle aan den IJssel
Hillegersberg http://www.scoutinghillegersberg.nl Rotterdam
IBN Battuta http://www.ibn-battuta.nl Rotterdam
Impeesa http://www.impeesarotterdam.nl Rotterdam
JCJ van Speijk http://www.jcjvanspeyk.nl/ Rotterdam
Johan van der Veecken http://www.johanvdveecken.nl Capelle aan den IJssel
John F. Coltheart http://www.jfcscouting.nl/ Rotterdam
Klaas Kitten groep http://www.klaaskitten.nl Rotterdam
Kralingsche Troep X http://www.kralingschetroep.nl Rotterdam
Maasgroep 18 http://www.maasgroep18.nl Rotterdam
Margrieten http://www.margrietengroep.nl Rotterdam
Menod http://www.scoutnet.nl/~menod Rotterdam
Metrogroep BE/BV http://www.metrogroep.nl Rotterdam
Nieuwerkerk aan den IJssel http://www.scoutingnieuwerkerk.net Nieuwerkerk aan den IJssel
Olave St. Clair http://www.scoutingberkel.com Berkel en Rodenrijs
Olivier van Noort groep 48 http://www.oliviervannoort.nl Rotterdam
Oranje Blauw http://www.oranje-blauw-17.nl Rotterdam
Prinses Irene groep 45 http://www.pig45.nl Rotterdam
Robert Baden-Powell http://www.rbp-scouts.nl/ Capelle aan den IJssel
SBN Doorman – Movo http://www.sbndoormanmovo.nl/ Rotterdam
Scouting Albrandswaard http://www.scoutingalbrandswaard.nl Poortugaal
Scouting Hoogvliet http://www.scoutinghoogvliet.nl Hoogvliet
Sint Joris http://www.sint-joris.nl Ridderkerk
Sint Patrick http://www.sint-patrick.org Rotterdam
Starrenburg groep http://www.scoutingstarrenburg.nl Rotterdam
Stella Maris http://www.stelmar2.nl Rotterdam
The Rangers http://users.scoutnet.nl/~therangers/ Rotterdam
Van Naeltwijck groep http://www.scoutingvannaeltwijck.nl Capelle aan den IJssel
Wetrogroep http://www.wetro.net Rotterdam